Biżuteria dla panny młodej

 

Dzień ślubu to bardzo ważny czas dla pary młodej. Każdy przeżywa go na swój indywidualny sposób i zwraca uwagę na inne elementy. Jedne aspekty staja się ważniejsze, inne zaś powierzchowne. Niewątpliwie ważną sprawą dla panny młodej jest jej wygląd – każda kobieta chce bowiem błyszczeć w tym dniu. Poza piękną kreacją uwagi wymagają również detale – makijaż, fryzura, kwiaty oraz ślubna biżuteria. Można ją kupić w salonie lub wypożyczyć, na przykład za pośrednictwem strony OSHARE. W obu przypadkach jednak warto wiedzieć o czym należy pamiętać wybierając kolczyki, bransoletkę bądź łańcuszek?

Ślubna biżuteria musi być zaplanowana

Ślubna biżuteria musi być zaplanowana na etapie wyboru kreacji. Oczywiście nie musimy zdecydować się już na konkretny model, ale powinniśmy znać przynajmniej ogólny zarys dodatków. Jeśli bowiem suknia będzie miała zabudowany dekolt oczywistym jest, że nie założymy do niej naszyjnika czy kolii, a jeśli zdecydujemy się na kreację ze stójką odrzucimy długie, wiszące kolczyki. Aby zapobiec wszelkim rozczarowaniom warto więc wcześniej zapoznać się z ofertą  sklepów i wypożyczalni, które oferują rozmaitą ślubną biżuterię 

 

Ślubna biżuteria musi pasować do stylu

Ślubna biżuteria i suknia powinny stanowić harmonijną całość. A żeby tak było muszą  być zachowane w jednym stylu. Co to oznacza w praktyce? Decydując się na przykład na zwiewną suknię w stylu rustykalnym powinniśmy dobrać do niej subtelne kolczyki i ozdobioną kryształkami opaskę, która nada blasku stylizacji. Jeśli natomiast celem jest kreacja wykonana z ciężkiego, grubego i gładkiego materiału to naszym wyborem powinna być okazała ślubna biżuteria. W tym przypadku delikatne perełki zostałyby zdominowane przez okazałą suknię. 

 

About Mariusz pisze...