Broszki damskie znowu modne!

 

Niegdyś zdobiły niemal każdą stylizację. Później zostały na długo zapomniane, by po jakimś czasie ponownie wrócić na sukienki, bluzki i żakiety. O czym mowa? To broszki damskie! Dodają uroku i wdzięku. Są eleganckie i ponadczasowe. Dzięki swoim formom idealnie pasują do współczesnej mody. Są ozdoba dla wszystkich, niezależnie od wieku czy budowy ciała. Jak zatem dobrać broszki damskie do stylizacji? 

Jakie broszki damskie nosić?

Dobierając broszki damskie do naszych stylizacji należy pamiętać o żelaznej, podstawowej zasadzie – im bardziej ozdobna kreacja, tym skromniejsza powinna być broszka. Jeżeli natomiast sukienka czy bluzka jest klasyczna, można nieco zaszaleć z broszką i wybrać jej ozdobną wersję. Poza formą istotne jest także to, z jakiego materiału wykonane są broszki damskie. Jeśli naszym wyborem będzie kreacja w kolorze białym lub szarym odpowiednia będzie wówczas srebra broszka. Z kolei jeśli zakładamy sukienkę czarną lub czerwoną, to złota broszka będzie idealnie z nią współgrała. 

 

Jak nosić broszki damskie?

Decydując się na ten element zdobienia stylizacji należy wiedzieć, że broszki damskie należy nosić solo, bez żadnego towarzystwa. Oznacza to, że jeżeli wybieramy ten rodzaj biżuterii, nie powinniśmy już zakładać kolczyków czy naszyjnika. Broszki damskie nie lubią konkurować z innymi dodatkami. Tym bardziej, jeśli są one niezwykle oryginalne i przykuwające uwagę, jak na przykład piękne, ręcznie robione broszki z kolekcji Dorota Kos Jewellery.

 

 

About Mariusz pisze...