Catering dietetyczny – jaki wybrać?

 

Duże tempo pracy oraz brak czasu na spędzanie go przy garnkach sprawia, że coraz częściej decydujemy się na catering dostarczany wprost pod nasze drzwi. Dieta pudełkowa staje się coraz popularniejsza w Polsce – świadczą o tym liczne firmy oferujące ten rodzaj usług. Z pewnością warto zwrócić uwagę na firmy, które zaoferują nam catering dietetyczny, czyli taki, który dopasowany jest do naszych indywidualnych potrzeb. 

Na czym polega dieta pudełkowa?

Usługa diety pudełkowej to opcja z której może skorzystać każdy z nas – mówią pracownicy marki kuzniazdrowia.pl, która specjalizuje się w cateringu dopasowanym do konkretnych potrzeb. Na podstawie własnych preferencji wybieramy u dostawcy rodzaj cateringu : może być to klasyczna dieta, ale również dieta paleo, dieta węglowodanowa, dieta wegetariańska, dieta bezglutenowa. Możliwości jest wiele! Kolejno określamy czas, przez jaki catering ma być dostarczany pod nasze drzwi. Najlepsze warianty cenowe pojawiają się przy długich zamówieniach. 

Catering składa się z 4-5 posiłków, w skład których wchodzi śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Konkretne dania przygotowywane są zgodnie z wybranymi przez nas wcześniej wytycznymi. Co istotne: catering może być również dopasowany do naszego dziennego zapotrzebowania na kalorie. Catering dostarczany jest pod nasze drzwi z samego rana: w paczce znajdziemy skomponowane dla nas dania na cały dzień. 

Zalety cateringu dostarczanego pod drzwi

Zdecydowana większość osób decydujących się na catering dietetyczny podkreśla wygodę w możliwości zamówienia cateringu oraz wysoką jakość przygotowywanych produktów. Podkreślana jest różnorodność dań, jak i doskonały smak. Z pewnością olbrzymim atutem jest również fakt, że dzięki cateringowi znacząco oszczędzamy nasz czas.

About Mariusz pisze...