FAO Schwarz

Zabawki najwyższej rangi, wypchane zwierzaki w rzeczywistych wymiarach, lalki a także pokaźny wybór rozrywek. Wszystko to i o wiele więcej zaoferować może nam marka FAO Schwarz, będąca obecnie najstarszym i najdłużej działającym sklepem z zabawkami na terenie USA.

Siedziba sklepu mieści się przy 5 Alei w NYC, czyli w bardzo popularnej lokalizacji turystycznej. sklep funwithmum jest już współcześnie legendą między innymi dzięki zabawkowym żołnierzykom o formatach zwyczajnego człowieka, udostępnieniu swoich przestrzeni do nakręcenia urywków w dziesiątkach filmów a także z powodu unikatowego pianina, po którym będziemy chodzić, ażeby wyciągnąć z niego dźwięki.

Zabawki sklep FAO Schwarz założony został w 1862 roku przez niemieckiego imigranta o takim samym imieniu. Na samym początku sklep znajdował się w Baltimore, czy też Bostonie, ażeby finalnie jego następna rezydencja powstała w Nowym Jorku.

Zabawki sklep jest dzisiaj naprawdę atrakcyjny nie tylko wśród rdzennych mieszkańców miasta, jednak także wszelkich Amerykanów i gości przyjezdnych.

About Mariusz pisze...