Luksus w samochodach Forda

Luksus to coś, co w samochodach Forda można odnaleźć na pierwszy rzut oka. Przejawia się on nie tylko we wnętrzach aut, ale także w ich wyglądzie zewnętrznym.

Ford Mondeo Vignale

Luksus może być rozumiany jako wygodna jazda, ale też jako eleganckie warunku do użytkowania. W Fordzie można znaleźć i jedno, i drugie. Ford Mondeo Vignale to auto idealnie „skrojone” we wszystkich aspektach. Jest ich w Polsce niewiele, ale ich zakup wiąże się ze specjalnymi usługami wobec właścicieli. Mogą oni bezpłatnie myć swój samochód u wybranego dealera marki oraz korzystać z usługi door-to-door, dotyczącej samochodu zastępczego na okres serwisowania własnego pojazdu.
Największą chyba zaletą i unowocześnieniem, jakie zostało wprowadzone do tego modelu, jest uszczelnienie, dające niezwykłą ciszę panującą we wnętrzu. Innymi są: odporny na zarysowania lakier, światła LED, skórzana tapicerka, fotele regulowane elektrycznie. Jeśli chodzi o silnik, to klient ma kilka jego rodzajów do wyboru: 2-litrowy benzynowy Eco-Boost o mocy do 240 KM lub dieslowy 2-litrowy TwinTurbo o mocy 210 KM.

Ford Mondeo Vignale to auto wysokiej klasy, które kusi nowinkami technologicznymi oraz usługami oferowanymi właścicielowi przy zakupie. Spełnia wszystkie oczekiwania, które mogą znaleźć się pod znaczeniem słowa „luksus”.

Więcej informacji znajdziesz na www.ursyncar.pl

About Mariusz pisze...