Moda w bieli: Jak dobrać biżuterię ślubną?

 

Przygotowania ślubne są nie lada wyzwaniem dla przyszłych małżonków. Gwiazdą uroczystości zostaje okrzyknięta Panna Młoda, która musi wyglądać olśniewająco i wyróżniać się wśród wszystkich osób na weselnym przyjęciu. Podstawą ślubnych zakupów jest suknia, którą jednak należy uzupełnić wyjątkowymi dodatkami biżuteryjnymi. Jak dobrać biżuterię ślubną, aby podkreślić blask oraz piękno sukni?

Jak dobrać biżuterię ślubną? Detale mają znaczenie!

Kwestię tego, jak dobrać biżuterię ślubną, warto zacząć od dopasowania dodatków do fasonu sukni oraz do dekoltu, jaki dla niej uszyto. Jeżeli jest odkryty, możemy pozwolić sobie na delikatny naszyjnik w kształcie serca. Z takim naszyjnikiem pięknie będą prezentowały się wiszące kolczyki oraz mieniąca się bransoleta, które dodatkowo podkreślą urodę Panny Młodej. Z kolei o tym, jak dobrać biżuterię ślubną do sukni z zakrytym dekoltem, będą decydowały ozdobne kolczyki oraz połyskująca w świetle bransoletka. Pamiętajmy także o fasonie naszej sukni. Naczelna zasada mówi, że im suknia bardziej pokaźna, tym i dodatki muszą być większe. Z kolei przy skromnej, dopasowanej sukience możemy wybrać zarówno delikatne komplety biżuteryjne, jak i pojedyncze dodatki.

Jak dobrać biżuterię ślubną vs co z welonem?

Jeśli już wiemy, jak dobrać biżuterię ślubną, warto wspomnieć także o doborze bardzo ważnego akcesorium każdej Panny Młodej, czyli welonu, na który nadal decyduje się wiele kobiet. Kolor welonu powinien pokrywać się odcieniem z suknią ślubną, ponieważ w przeciwnym wypadku albo sam welon, albo ślubna kreacja będą wyglądać na poszarzałe lub co gorsza – pożółkłe, co wpłynie na estetykę oraz prezentację podczas wesela. Należy pamiętać, że przy mocno zdobionej sukni, welon powinien być bardzo minimalistyczny. To samo tyczy się sukni ze zdobieniami na gorsecie.

About Mariusz pisze...