Myślisz że wiesz już o seksie wszystko?

Wiele mężczyzn uważa, że w temacie seksu nie ma przed nimi żadnych tajemnic. No to przeczytajcie ten artykuł i przekonajcie się, czy na pewno wiecie już wszystko?

Zaskakujące fakty o seksie

Masturbacja jest najpopularniejszą formą aktywności seksualnej. Jesteście zdziwieni? Według seksuologów onanizuje się 98% mężczyzn i 72% kobiet! Co zaskakujące… masturbują się również zwierzęta… – małpy czy słonie.

Przeciętny seks trwa około 5 minut. Wiadomo, że młodsi mężczyźni wytrzymują dłużej.

Święto penisa – słyszeliście o takim? Tak, istnieje. Wypada w pierwszą niedzielę kwietnia w Kawasaki. Maluje się wtedy fiuty na twarzach, w sklepach można kupić słodycze w ich kształcie a ludzie paradują po ulicach przebrani za wielkie fiuty… Właśnie w ten sposób Japończycy obchodzą Kanamara Matsuri – czyli właśnie Święto Żelaznego Penisa.

Wiecie, że brak seksu odbija się na funkcjonowaniu mózgu? Brak seksu obniża koncentrację i sprawność poznawczą. Dlaczego? To logiczne, bo nie potrafimy skupić się na niczym innym poza seksem…

Naturalny środek na potencję istnieje? Tak. To roślina o nazwie Maca. Substancje które są zawarte w korzeniu tej rośliny wpływają na metabolizm tlenku azotu – który z kolei odgrywa ogromną rolę w mechanizmie męskiej erekcji. Zaskoczeni?? Wybieracie się na poszukiwania tej cudownej rośliny?

Problem z przedwczesnym wytryskiem? Nim przyjdzie „co do czego” zabaw się sam ze sobą – to Ci pomoże, drugie „dojście” zazwyczaj trwa dłużej…

Zdrowe piwo… – tak, dokładnie – a przynajmniej w kwestii raka prostaty. Ci, którzy piją piwo, spożywają fitoestrogeny, czyli odpowiedniki roślinne kobiecego estrogenu – a te zaś chronią przed rakiem prostaty.

I jak… wiedzieliście o tym wszystkim, czy jednak w kwestii seksu są jeszcze jakieś nieznane wam fakty? 😉

źródło: erotyczny blog

About Mariusz pisze...