Pościel uszyta na miarę

 

Zakup odpowiedniej pościeli jest dla wielu z nas problematyczną kwestią, ponieważ o ile dobór ulubionej kolorystyki tkaniny pościelowej czy jej wzoru jest kwestią indywidualną, zgodną z osobistymi preferencjami, o tyle przy wyborze rozmiaru pościeli, należy zwracać uwagę przede wszystkim na jej praktyczne aspekty. Należy zestawić pościel bawełnianą 140×200 z pościelą bawełnianą 200×220 i zdać sobie sprawę, że prawidłowo dobrana pościel znacznie podwyższa jakość i komfort snu. Kluczowym elementem podczas wyboru odpowiedniego kompletu pościeli jest jej dobór do rozmiaru materaca, na którym śpimy – pościel powinna w całości zakrywać materac, być nieco dłuższa, celem okrycia jego bocznych ścian. Drugim kryterium jest rodzaj łóżka, jakie posiadamy w naszym domu – łoże małżeńskie będzie potrzebowało zdecydowanie większej pościeli niż łóżko pojedyncze. Szczególnie ważna jest tutaj wielkość kołdry. Ostatnim elementem przy wyborze idealnej pościeli, będą osobiste preferencje, które wpływają na zakup kompletu. Wiele par, decyduje się na zakup pościeli bawełnianej 200×220, która wyposażona jest w dużą kołdrę i dwie poduszki. Są jednak osoby, które cenią sobie komfort na tyle, aby każdy posiadał osobną kołdrę i większą ilość poduszek.

Pościel bawełniana 140×200

Pościel bawełniana 140×200 jest najczęściej wybierana do pokoi dziecięcych i młodzieżowych, ze względu na dość wąską szerokość kołdry. Jest to filigranowy model pościeli, który pięknie prezentuje się na łózkach pojedynczych. Pościel bawełniana 140×200 to jeden z kilku oferowanych na rynku tekstylnym modeli.

Pościel bawełniana 200×220

Pościel bawełniana 200×220 jest wybierana przede wszystkim do sypialni małżeńskich jako idealne uzupełnienie stylizacji wnętrza. Dzięki szerokiej kołdrze mamy pewność, że podwójne łoże będzie prezentowało się z gracją, a komfort snu zostanie zagwarantowany jego użytkownikom.

 

About Mariusz pisze...