Sportowe i niezawodne

Sportowe motocykle zawsze budzą duże emocje i to najczęściej wybierane maszyny, nawet do jazdy po mieście. Ich atutem jest drapieżny wygląd i spore osiągi, co w sumie daje pojazd, którym można się pochwalić. Taka jest właśnie seria Ninja od Kawasaki.

Ninja ZX-6R

To model produkowany już od kilku lat i, cóż powiedzieć, należy do najmocniejszych maszyn od Kawasaki. Przede wszystkim w tym modelu w porównaniu do poprzedników zostało zmienione podwozie, zmieniono silnik – teraz to rzędowy 4-suw o pojemności 599 ccm – scentralizowana została masa. Wszystko po to, żeby jazda Ninją była jeszcze bardziej precyzyjna i prosta. Mimo to maszyna wciąż wygląda charakternie, z pazurem i wciąż jest modelem, który przeznaczony jest dla bardziej doświadczonych kierowców.

Ninja 300

Zupełnie inaczej jest w przypadku modelu Ninja 300, który jest ścigaczem skierowanym w stronę amatorów motocykli. Produkowany jest od 2013 roku i zastąpił na rynku Ninję 250. W porównaniu do swojego poprzednika 300 otrzymała dodatkowe centymetry pojemności skokowej, sprzęgło anty-hoppingowe i opcjonalny ABS. Jest to też najmniejszy dostępny motocykl Kawasaki. Dzięki takim wymiarom i wadze 172 kilogramów jest szybki, zwinny i w dodatku ekonomiczny.

http://motohangar.pl

About Mariusz pisze...