Stwórz łazienkę swoich marzeń!

Któż nie chciałby stworzyć w swoim domu prywatnego SPA? Albo chociaż móc zaznać relaksu po męczącym dniu w pięknym, luksusowym wnętrzu własnej łazienki. Piękna łazienka nie tylko pozwoli nam poczuć się wyjątkowo, ale też wprawi naszych gości w prawdziwy zachwyt…..

Niepowtarzalna baza

Podstawą aranżacji jest oczywiście dobór odpowiednich płytek. Można zdecydować się na barwy monochromatyczne lub też wykorzystać nietypowe łączenie kolorów. Niewątpliwie jednak to odcienie bieli, czerni, złota i srebra nadają elegancji i wyrafinowania. Wnętrze wygląda wówczas niezwykle ekskluzywnie. Niebanalnym rozwiązaniem są również szklane mozaiki, dostępne na www.krzemien.com.pl, które idealnie sprawdzają się, gdy za ich pomocą chcemy oddzielić poszczególne strefy lub wyróżnić jakąś ścianę. Wyobrażając sobie taką łazienkę bardzo często myśli się o bardzo dużym i przestronnym pomieszczeniu. I chociaż w łazience o większej powierzchni rzeczywiście łatwiej osiągnąć taki efekt, to aby przypominała ona ekskluzywny salon warunek ten wcale nie jest konieczny.

Istotne dodatki

Kwiaty w pięknych donicach, ozdobne zasłony w oknie, świeczniki czy akcesoria nadadzą wnętrzu określonego charakteru Mile widziane jest też designerskie lustro w oryginalnej ramie, nowoczesny fotel czy toalet ka. Swój rolę odegra również oświetlenie. Prócz jasnego światła niezbędnego do codziennej toalety warto zadbać właśnie o oświetlenie dekoracyjne, o bardziej stonowanym nasyceniu, które tworzy nastrój i nadaje łazienkowemu salonowi nutkę tajemniczości. Stojąca lampa z ogromnym abażurem lub kryształowy żyrandol to idealne rozwiązanie. Mocnym akcentem jest ustawienie nowoczesnej, perfekcyjnie wykonanej szklanej wanny wolnostojącej np. od firmy Krzemień.

About Mariusz pisze...