System zgłaszania błędów – w jakich sytuacjach się przydaje?

Jak doskonale wiadomo albo przynajmniej powinno być wiadomo, w każdej dziedzinie mamy do czynienia z błędami. W jakich sytuacjach przydaje się system zgłaszania błędów? Sprawdź, jak brzmi odpowiedź na to pytanie.

System zgłaszania błędów – dlaczego warto inwestować w ten system?

Informatyka nie jest od tej zasady żadnym wyjątkiem. Wiem, co mówię. Zresztą niejedna osoba najzwyczajniej w świecie przyzna mi rację. Jaki z tego wszystkiego jest wniosek? Wniosek z tego wszystkiego powinien być bardzo prosty. Otóż, należy zainwestować w system zgłaszania błędów. Bez takiego systemu może być bardzo ciężko. Przekonało się już o tym wiele osób i przekonują się kolejne. Jest to też świetny dowód na to, że zapominamy o pewnej bardzo ważnej rzeczy. Nie wiem czy domyślacie się co mam na myśli, ale tak czy owak już wyjaśniam. Otóż, chodzi mi o brak nauki na cudzych błędach. Na cudzych błędach trzeba się uczyć dokładnie tak samo jak na własnych. Tutaj również nie przedstawiam swojego zdania. Znam niejedną osobę, która potwierdzi prawdziwość moich słów. Ogólnie takich osób w dalszym ciągu nie jest wystarczająco dużo.

Dlaczego nie jest ich dużo?

Wydaje mi się, że cały sekret tkwi w nieświadomości. Nieświadomość jest najzwyczajniej w świecie po prostu kluczowa. Takie jest moje zdanie. Jak zapatrujecie się na sprawę? Jestem bardzo ciekawy tego jak prezentują się Wasze opinie. Jeśli chcecie możecie się nimi podzielić, ale absolutnie nie musicie tego robić. Nie chcę być źle odebrany, absolutnie do niczego nikogo nie zmuszam. Właściwie to mogę zmusić do czegoś innego choć to trochę naciągane z mojej strony. Mam na myśli wyciąganie wniosków. Wyciąganie wniosków po przeczytaniu tekstu to najzwyczajniej w świecie po prostu konieczność. Jeżeli nie ma wyciągania wniosków to absolutnie nic nie ulegnie zmianie. Po raz kolejny powtarza się sytuacja, że to nie jest tylko i wyłącznie moje zdanie, a system zgłaszania błędów nie zadziała przecież w takiej sytuacji. Takie samo zdanie ma mnóstwo osób, mnóstwo. Zresztą wystarczy wziąć pod uwagę historię. Bardzo często mówi się, że historia w żaden sposób nie kłamie i jest to po prostu święta prawda. Na tym kończę swój tekst i zachęcam do czytania kolejnych (na razie nie mogę zdradzić tematu).

About Zuza