Technika czyni mistrza – kosmetyka zaawansowana

 

Współczesna kosmetyka jest bardzo zaawansowana i w swojej ofercie wzbogacona o wiele nowoczesnych technologii oraz metod zabiegowych. Bardzo ważne są szkolenia i kursy, które pomogą wzbogacić naszą wiedzą oraz zastosować w praktyce to, co modne i pożądane. Nowoczesna kosmetyka jest efektem wielu prac, które nieustannie dążą do ulepszania technik kosmetologicznych tak, aby zarówno wykonawca, jak i klient, byli zadowoleni.

Szkolenia kosmetyczne we Wrocławiu

Szkolenia kosmetyczne we Wrocławiu są coraz bardziej popularne. Profesjonalne szkolenia kosmetyczne prowadzone od podstaw oferuje salon Pilnik i Zalotka, w którym certyfikowani szkoleniowcy firmy Secret Lashes gwarantują najlepsze przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne. Dlaczego warto skorzystać z tych szkoleń kosmetycznych we Wrocławiu? Ponieważ więcej niż 75% szkolenia to praktyka, która czyni mistrza z każdego, kto w odpowiedni sposób zaangażuje się w swoją pracę. Szkolenia kosmetyczne we Wrocławiu prowadzone są w małych grupach, w otoczeniu profesjonalnych sprzętów i przyborów kosmetycznych. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić jest zaangażowanie, uśmiech oraz chęci do nauki.

Wrocław: szkolenia kosmetyczne – poziom zaawansowany

Na poziomie zaawansowanym, jednym z popularnych szkoleń kosmetycznych we Wrocławiu staje się Kim Camellia Volume, które polega na teorii i praktyce z zakresu innowacyjnej metody przedłużania i zagęszczania rzęs objętościowo. Inspirowana stylem Kim Kardashian, metoda Kim Camellia Volume bazuje na aplikacji rzęs jedwabno-syntetycznych techniką ząbkową, która tworzy efekt rozgwiazdy na włosiu. Polega na zastosowaniu 3-ech różnych długości włosia, stopniowanego co 2 mm. Szkolenie trwa około 8 godzin, w tym prawie 6 godzin to zajęcia praktyczne. Należy pamiętać, że inwestowanie w siebie, jest najlepszą inwestycją!

 

About Mariusz pisze...