Warszawa – nie taka straszna jak ją malują

Jak wiadomo Warszawa to miasto, w której część mieszkających osób jest rdzennymi warszawiakami, część zaś osobami przyjezdnymi z mniejszych miast, miasteczek i wsi. Niewątpliwie jednak każdy szuka w stolicy swojego miejsca – najpierw na chwilę, ale z biegiem czasu już na stałe, by wieść swoje wymarzone życie. Podczas, gdy jedni nie wyobrażają sobie mieszkania poza zgiełkiem dużej aglomeracji, to inni szukają właśnie miejsca zacisznego, spokojnego. I tu z propozycją wychodzi Villa Sadyba – piękne apartamenty o ciekawej architekturze.

Willa i apartamenty

Na warszawskiej Starej Sadybie kupić można jeden z sześciu zachwycających apartamentów. Można je obejrzeć za pośrednictwem strony www.villasadyba.com bądź umówić się z deweloperem i odwiedzić to miejsce. A z pewnością warto! Przestronne apartamenty o metrażu między 77 m 2 a 176 m 2 z pewnością zainteresują klientów. W zależności od potrzeb można zdecydować się na mieszkanie trzypokojowe, czteropokojowe lub pięciopokojowe. Całość dopełnia piękny wygląd willi i jej ciekawe otoczenie.

Villa Sadyba – lokalizacja

Przestronne apartamenty zlokalizowane są w pięknej części Warszawy, a mianowicie na Starej Sadybie, uważanej za elitarną dzielnicę stolicy. Otoczone zielonymi terenami, licznymi parkami, sklepami i szkołami stają się perfekcyjnym miejscem do zamieszkania. To doskonała lokalizacja zarówno dla studentów, rodzin z dziećmi, jak i emerytów. Z pewnością każdy poczuje się tutaj komfortowo. Ponadto, pomimo swej nowoczesności nadal czuć tutaj ducha dawnych czasów, a klimatyczna willa doskonale wpisuje się w ten klimat. Biała elewacja, spadzisty dach z klasyczna dachówką, duże drewniane okna i przestronne balkony – czegóż można chcieć więcej!

About Mariusz pisze...