Wciąż niezastąpiony notes papierowy

Chyba każdy z nas odczuwa potrzebę notowania. Czy są to bardzo ważne informacje, czy też drobnostki jesteśmy przyzwyczajeni do ich zapisywania. W dobie dzisiejszej technologii wiele przedmiotów, jak kalendarz czy kalkulator, zastępują bardzo nowoczesne smartfony. Podobnie jest z notesem, gdyż praktycznie każdy telefon posiada taką opcję. Nic jednak nie zastąpi papierowej wersji – można wyrwać kartkę i przykleić na lodówkę, albo zapisać adres i wręczyć go osobie, której jest potrzebny.

Rożne formy do wyboru

Chcąc kupić notes, spotkamy się z bogatą ofertą, chociażby odwiedzając stronę http://www.reklamowe-kalendarze.pl. Różnorodność nie dotyczy wyłącznie wielkości, ilości kartek czy koloru. Owszem, możemy wybrać notes bardzo mały i cienki, mieszczący się z kieszeni, jak również gruby i duży, formatu A4. Również oferta barw i kolorów daje nam pole do popisu. Przed wyborem zatem należy się zastanowić, w jakich okolicznościach najczęściej będziemy go używać.

Notes w pracy

Jeśli zapisujemy wiele informacji w pracy, przydatny może być mini notes na paletce (proponowany przez http://www.reklamowe-kalendarze.pl). To nic innego jak kilkadziesiąt małych karteczek sklejonych razem, wzdłuż jednego brzegu. To bardzo poręczna forma, pozwalająca na szybkie notowanie, a kiedy informacja przestaje być aktualna, po prostu odrywamy i wyrzucamy karteczkę, a czysty plik jest gotowy na kolejne zapiski. W środowisku pracy sprawdza się także notes klejony z okładką. Jeśli nasze obowiązki wymagają, by zbierać informacje od różnych osób w firmie, taki rodzaj notatnika będzie idealny do zabrania go ze sobą.

Notes w domu

Wiele notatek robimy również w domu. Chociażby krótkie zapiski przy odrabianiu lekcji, ważne informacje dla członków rodziny czy listę zakupów. Dobrą formą notesu do własnego mieszkania jest notes klejony bez okładki. Jest wygodny w użytkowaniu, ponieważ wystarczy położyć go w odpowiednim miejscu i dopisywać informacje, które nam się przypomną i uznamy, że warto je zanotować – chociażby wspomnianą listę produktów do kupienia.

About Mariusz pisze...