Wynajem samochodu na wieczór panieński i kawalerski

Wieczór panieński i kawalerski to już bardzo popularna tradycja. Jest to symboliczne pożegnanie się z panieństwem i kawalerstwem. Przyszli małżonkowie świętują ten czas w gronie bliskich sobie osób z rodziny i znajomych, a organizatorami są zazwyczaj świadkowie Pary Młodej. Część osób decyduje się na spędzenie tego czasu w modnym klubie, inni zaś wybierają domek letniskowy z dala od miasta. Zaproszeni goście, chcąc sprawić, by ta noc na długo została w pamięci bohaterów wymyślają dla nich oryginalne prezenty i atrakcje. Doskonałym pomysłem na tą okoliczność jest wynajęcie złotego mustanga od firmy Goldencars. Przejażdżka tak unikatowym autem będzie fantastyczną przygodą!

Dlaczego mustang?

Mustang to klasa sama w sobie. Jego historia rozpoczyna się w 1964 roku, kiedy to światowej sławy koncern motoryzacyjny Ford, w Nowym Jorku oficjalnie zaprezentował auto sportowe. Mustang szybko zyskał ogromną popularność, a charakterystyczne logo przedstawiające galopującego konia znalazło się wśród grona najbardziej rozpoznawalnych znaków firmowych na świecie. Z biegiem lat tworzone są kolejne modele i edycje kultowego auta, które charakteryzują nowoczesnością i są wciąż ulepszane. A do tego wszystkiego należy dołączyć złoty kolor, który potęguje unikatowość samochodu!

O czym powinien pamiętać wynajmujący?

Nie można zostawiać wynajęcia na ostatnią chwilę. Terminy tak fantastycznych aut są rozchwytywane, dlatego jak najwcześniej warto odwiedzić stronę www.goldencars.com.pl i dokonać rezerwacji. Ważne jest również, by przy podpisywaniu umowy wynajmu sprawdzić wszystkie istotne informacje, jak gwarancję ubezpieczenia OC czy aktualny przegląd rejestracyjny.

About Mariusz pisze...